Bad & bruser
1.704 produkter
Soap for Globe Body Wash Bar, Delicate skin - Delicate, 100 g.
Fra 115 kr · 1,15 kr/g
Soap for Globe Body Wash Bar, All skin types - Natural, 100 g.
Fra 115 kr · 1,15 kr/g
Antiga Barbearia de Bairro Sæbe på snor, Príncipe Real, 350 gr.
Fra 120 kr · 0,34 kr/g
Antiga Barbearia de Bairro Sæbe på snor, Ribeira do Porto, 350 gr.
Fra 120 kr · 0,34 kr/g
Vis flere produkter
Side 61 af 71
Sammenlign priser på bad og brusepleje
Find showergel, badeskum, sæbe, håndsæbe og badebomber fra danske webshops. Det er hverdagsvarer, hvor en lille prisforskel bliver til en mærkbar besparelse hen over et år.
Sådan sparer du
- Køb flere ad gangen, når prisen er lav. Showergel holder længe uåbnet.
- Se pris pr. ml. En stor flaske ser dyr ud, men er ofte billigere pr. brug.
- Refill-poser findes til flere håndsæber og koster typisk mindre end en ny flaske.
Vælg en anden underkategori under personlig pleje, eller filtrér på brand og pris.