Bad & bruser
1.704 produkter
Australian Bodycare Professionel Tropical Skin Wash med mango - 500 ml
Fra 199,95 kr · 0,40 kr/ml
Australian Bodycare Professionel Ginger & Lemon Skin Wash - 500 ml
Fra 199,95 kr · 0,40 kr/ml
Baxter Of California Invigorating Body Wash, Lime & Granatæble, 236 ml.
Fra 200 kr · 0,85 kr/ml
Taylor Of Old Bond Street Gavesæt med Håndsæber, Sandeltræ, 3 stk.
Fra 205 kr · 68,33 kr/stk.
Meraki Gaveæske Anti-Odour håndsæbe + håndlotion, 2 x 275ml.
Fra 206,95 kr · 0,75 kr/ml
Compagnie de Provence Liquid Marseille Soap Refill Cedar Forest - 1000 ml.
Fra 220 kr · 0,22 kr/ml
L'Occitane en Provence Shea Hand & Body Liquid Soap - Lavender 500 ml
Fra 229 kr · 0,46 kr/ml
L'Occitane en Provence Shea Hand & Body Liquid Soap - Verbena 500 ml
Fra 229 kr · 0,46 kr/ml
Vis flere produkter
Side 68 af 71
Sammenlign priser på bad og brusepleje
Find showergel, badeskum, sæbe, håndsæbe og badebomber fra danske webshops. Det er hverdagsvarer, hvor en lille prisforskel bliver til en mærkbar besparelse hen over et år.
Sådan sparer du
- Køb flere ad gangen, når prisen er lav. Showergel holder længe uåbnet.
- Se pris pr. ml. En stor flaske ser dyr ud, men er ofte billigere pr. brug.
- Refill-poser findes til flere håndsæber og koster typisk mindre end en ny flaske.
Vælg en anden underkategori under personlig pleje, eller filtrér på brand og pris.