Naturmidler & olier
2.181 produkter
Æterisk olie Helichrysum (Immortelle) økologisk 20 ml - Hedenhus - Hudpleje, aromaterapi
Fra 410 kr · 20,50 kr/ml
Tisserand Aromaterapi TISSERAND AROMATHERAPY Cardamom Ethically Harvested Oil (30 ml / 1 fl. oz.)
Fra 412,33 kr · 13,74 kr/ml
Æterisk granolie økologisk 250 ml fra Sibirisk fyr - Hedenhus
Fra 425 kr · 1,70 kr/ml
Jeg elsker urter I Love Herbs CANADI Gold Drops KANADYJSKA RECEPTURA (100 ml)
Fra 427,19 kr · 4,27 kr/ml
Vis flere produkter
Side 89 af 91
Sammenlign priser på naturmidler og olier
Her finder du naturmidler, urteekstrakter, æteriske olier og andre naturprodukter fra danske webshops. Vi viser priser og butikker, så du kan se, hvor det samme produkt er billigst. Vi vurderer ikke, om et produkt har en effekt.
Gode råd, når du sammenligner
- Sammenlign samme mængde og styrke. Antal ml eller mg står i produktnavnet og bruges i vores pris pr. enhed.
- Æteriske olier er koncentrerede og skal som regel blandes op. Følg vejledningen på flasken.
- Tal med din læge, hvis du tager medicin, er gravid eller ammer. Naturmidler kan påvirke behandling.
Se også kosttilskud og vitaminer og mineraler.