Naturmidler & olier
2.181 produkter
Æterisk sandeltræsolie økologisk 30 ml - Hedenhus - Hudpleje, aromaterapi
Fra 755 kr · 25,17 kr/ml
Økologisk neroliolie til aromaterapi og hudpleje 50 ml - Hedenhus
Fra 870 kr · 17,40 kr/ml
KENAY Pine Pollen Pure Potency flydende dråber (50 ml / 1,69 fl. oz.)
Fra 870,54 kr · 17,41 kr/ml
Æterisk Neroli olie, Orangeblomstolie, økologisk, 100 ml - Hedenhus
Fra 1.155 kr · 11,55 kr/ml
Økologisk vetiverolie 250 ml - Hedenhus - Til hudpleje og massage
Fra 1.725 kr · 6,90 kr/ml
Æterisk neroli olie / orangeblomstolie økologisk 250 ml - Hedenhus
Fra 1.995 kr · 7,98 kr/ml
Æterisk olie til hudpleje og aromaterapi - Hedenhus - 250 ml
Fra 4.100 kr · 16,40 kr/ml
Sammenlign priser på naturmidler og olier
Her finder du naturmidler, urteekstrakter, æteriske olier og andre naturprodukter fra danske webshops. Vi viser priser og butikker, så du kan se, hvor det samme produkt er billigst. Vi vurderer ikke, om et produkt har en effekt.
Gode råd, når du sammenligner
- Sammenlign samme mængde og styrke. Antal ml eller mg står i produktnavnet og bruges i vores pris pr. enhed.
- Æteriske olier er koncentrerede og skal som regel blandes op. Følg vejledningen på flasken.
- Tal med din læge, hvis du tager medicin, er gravid eller ammer. Naturmidler kan påvirke behandling.
Se også kosttilskud og vitaminer og mineraler.